Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 16:47 Bu haber 1117 kez okundu
 
ATAY USLU'DAN ATSO'YA ZİYARET
ATAY USLU'DAN ATSO'YA ZİYARET
ANTALYA Haberi


ATAY USLU'DAN ATSO'YA ZİYARET

 

Atay Uslu: Antalya Ve Sektörel Gelişme İçin Yasal Düzenlemeler İçin Çalışmaya Hazırız...

 

 

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, ATSO Başkanı Davut Çetin ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek Antalya'nın ticareti, turizmi ve tarımı üzerine değerlendirmelerde bulundu.

 

 

TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek Antalya'nın ticareti, turizmi ve tarımı üzerine istişare etti. Görüşmede Milletvekili Atay Uslu'ya Ak Parti Yönetim kurulu üyeleri Mustafa Atılgan ve Mustafa Çilingiroğlu'da eşlik ettiler.

 

 

Antalya Milletvekili Atay Uslu verimli bir değerlendirme yaptıklarını ifade ederek, "Antalya'da turizmin rekor üstüne rekor kırıldığı dönem geçiriyoruz. Turizmin hem süre olarak bir yıla yayılması hem de fuar, kongre, sağlık, kültür ve spor turizmi ile çeşitlendirerek gelirleri arttırmak için Kültür ve Turizm Bakanımız, Dışİşleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ve Ak Parti Milletvekilleri olarak sektörün tüm paydaşlarıyla çalışıyoruz."

 

ATSO İLE TEKNİK ÇALIŞMALAR DAHİL ORTAK İŞBİRLİĞİ...

 

Milletvekili Atay Uslu sözlerine şöyle devam etti: Antalya'mız 3T'de yani Tarım, Ticaret ve Turizm alanlarında Türkiye'nin öncüsü. Tarımda özellikle yaş sebze ve meyve üretimi konusunda önemli bir üretim merkezi. Bu konuda da ATSO Başkanımız ve yönetimi ile görüş alışverişinde bulunduk. Yasama organının bir üyesi olarak Antalya ve Ticaret, Tarım, Sanayi için yapılması gerekli tüm yasal düzenlemeler  için teknik ve siyasi boyutunda çalışmaya hazırız. Bugün ATSO Başkanı Sayın Davut Çetin ile faydalı bir istişarede bulunduk; Mevzuat çalışmaları, kanun değişiklikleri  için işbirliğimizi daha arttıracağız. "

 

ATSO Başkanı Davut Çetin ziyareti  için Milletvekili Atay Uslu'ya teşekkür ederek, Antalya ve oda çalışmaları üzerine verimli bir istişare gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: ATAY, USLU'DAN, ATSO'YA, ZİYARET,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Açık
Güncelleme: 06.07.2020
Bugün
25° - 33°
Salı
26° - 33°
Çarşamba
25° - 30°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 05.07.2020
İmsak
03:52
Sabah
05:36
Öğle
13:07
İkindi
16:57
Akşam
20:27
Yatsı
22:04
Arşiv Arama
Haber Yazılımı