Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 11:07 Bu haber 323 kez okundu
 
USLU:SOSYAL BELEDİYECİLİK İLE VATANDAŞ MUTLU
USLU:SOSYAL BELEDİYECİLİK İLE VATANDAŞ MUTLU
FİNİKE Haberi


USLU:SOSYAL BELEDİYECİLİK İLE VATANDAŞ MUTLU

 

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-PA Komisyonu Başkanı Atay Uslu Finike’de  31 Mart Yerel Seçimleri sebebi ile Yeşilköy ve Çamlıbel Mahallelerini ziyaret etti.

 

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ziyaretlerinde Finikeli hemşehrilerinden Cumhur İttifakı için destek isteyerek, belediyelerin ve hükümetin hizmetlerini anlattı.

 

Vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden memnuniyetlerini ifade ettiler. Yaşlı bir vatandaş sağlık hizmetleri ve yaşlılara, engellilere verilen hizmetler için Milletvekili Atay Uslu'ya ve Başkanlara teşekkür ederek şunları ifade etti: " Vekilimizden, Başkanlarımızdan Allah razı olsun. Hasta oluyoruz yatak gönderiyor. Cenazemiz oluyor çadırı gönderiyor, suyumuzu getiriyor, yolumuzu yapıyor."

 

SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ANTALYA BÜYÜKŞEHİR ÖRNEĞİ...

 

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, "Ülkemizde Recep Tayyip Erdoğan ile beraber sağlıkta devrim yaşandı. Sağlıkta, sosyal güvenlikte sosyal politikalarda önce insan diyoruz. Sosyal devletin gereğini yapıyoruz; sosyal devlet anayasada yazılı bir ibare değil artık. Merkezi yönetimimiz de, yerel yönetimlerimiz de, sosyal devletin ve sosyal belediyeciliğin gereğini yerine getiriyor. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel sosyal belediyecilikte de hizmetin ustası. Menderes Türel Başkanın vizyonu ile doğumdan ölüme hayatın her safhasında,sevinçte de üzüntüde de her vakit, hemen yanıbaşımızda olan bir büyükşehir belediyemiz var. Antalyalı hemşerilerimizin desteğiyle aşkla hizmete devam edecek. Antalya'yı seviyor ve Antalya'yı Seviyorum. Sizlere hizmet etmek en büyük onurdur. " dedi.

 

TBMM Akdeniz-PA Komisyonu Antalya Milletvekili Başkanı Atay Uslu'ya, Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ, Belediye Meclis Üyesi adayları ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

 

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: USLU:SOSYAL, BELEDİYECİLİK, İLE, VATANDAŞ, MUTLU,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Sıcak
Güncelleme: 03.07.2020
Bugün
26° - 38°
Cumartesi
26° - 36°
Pazar
26° - 32°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 01.07.2020
İmsak
03:50
Sabah
05:35
Öğle
13:06
İkindi
16:57
Akşam
20:28
Yatsı
22:04
Arşiv Arama
Haber Yazılımı